OKNA PVC/ PVC + AL

Wielokomorowa budowa profili w połączeniu ze stalowymi wzmocnieniami wewnętrznymi, nowoczesnym systemem uszczelek i z termoizolacyjną szybą gwarantują użytkownikom okien optymalną ochronę przed chłodem i hałasem. Nasze okna skutecznie ograniczają straty ciepła w budynku, pozwalając znacznie zmniejszyć wydatki na ogrzewanie. Wysoka stabilność i trwałość konstrukcji umożliwia projektowanie stolarki o dużych gabarytach - typu drzwi tarasowe, drzwi przesuwne, ogrody zimowe, witryny, wiatrołapy, ścianki działowe, naświetla itp. Nowoczesny system okuć Roto zapewnia niezawodne i komfortowe użytkowanie stolarki przez wiele lat. Okna z PCV charakteryzują się niezwykłą żywotnością, są wysoce odporne na działanie czynników atmosferycznych i łatwe w pielęgnacji.

W zależności od indywidualnych potrzeb inwestora stolarkę z PCV wykonujemy w trzech seriach produktowych: Optima, Prestige i Energo. Rewelacyjnym rozwiązaniem dla współczesnego budownictwa energooszczędnego są okna serii Energo o szczególnie wysokich parametrach izolacyjnych. Na życzenie Klienta wykonujemy również stolarkę okienną o podwyższonej izolacyjności akustycznej lub odporności na włamanie.
W zakresie stylistyki i wzornictwa polecamy Państwu okna o klasycznym wyglądzie, tzw. niezlicowane lub okna w wersji półzlicowanej, w której skrzydło okienne uzyskuje jednolity z ramą i zaokrąglony kształt. Nasze okna świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno i wielorodzinnego, jak i w budynkach restaurowanych. Dla uzyskania niepowtarzalnego efektu architektonicznego, możemy nadać oknom oryginalne kształty (łuki, koła, elipsy, trójkąty, trapezy) lub wzbogacić je szprosami.

MODELE OKIEN PVC

MODEL VP-70

sprawdź

MODEL VP-74

sprawdź

VP-82 GOLD ENERGY

sprawdź

MODEL VP-83

sprawdź

MODEL VPA-87

sprawdź

KOLORYSTYKA OKIEN PVC

ULTRAMAT

ACRYLCOROL

zobacz również

OKNA DREWNIANE

OKNA DACHOWE