OKNA DREWNIANE

Jako przedsiębiorstwo, któremu przyznano status "Rzetelnej firmy", oferujemy Państwu stolarkę okienną najwyższej jakości. Produkowane przez firmę VIDOK okna drewniane są wytwarzane w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Wsparte jest to doświadczoną i profesjonalną kadrą pracowniczą. Efektem tego połączenia są produkty wysokiej jakości, spełniające najważniejsze wymogi współczesności tj. niezawodność, energooszczędność i bezpieczeństwo, a wszystko to połączone z estetycznym wykonaniem oraz przystępną ceną.

Nasze okna z drewna produkujemy w różnorodnych typach i odmianach kolorystycznych. Doskonale sprawdzają się one w budownictwie renowacyjnym, ponieważ ozdobne listwy oraz różnorodna oferta palety kolorów pozwoli na wierne odtworzenie okien w budynkach zabytkowych. Posiadamy też szeroki asortyment dodatkowych akcesoriów – klamek, osłonek na zawiasy w kilku kolorach do wyboru, nawiewników powietrza, moskitier, roletek, żaluzji itp. Dzięki temu można je dostosować do indywidualnych wymagań.

Służymy Państwu wszelką pomocą. Zawsze odpowiemy na rozmaite wątpliwości czy pytania. Zadowolenie naszych Klientów jest bowiem dla nas priorytetem. Nasze okna drewniane doceniło już wielu zadowolonych nabywców z całej Polski oraz Europy.

MODELE OKIEN DREWNIANYCH

MODEL VD 68

sprawdź

MODEL VD 78

sprawdź

MODEL VD 92

sprawdź

GATUNKI DREWNA

Vidok-okna-drewniane-sosna-big

SOSNA

Vidok-okna-drewniane-dab-big

DĄB

modrzew

MODRZEW

meranti (1)

MERANTI

KOLORYSTYKA OKIEN DREWNIANYCH

zobacz również

OKNA PVC

OKNA DACHOWE