O nas

Nasze doświadczenie, wykwalifikowani fachowcy oraz najlepsi dostawcy zdobyli zaufanie naszych klientów w wielu krajach Europy, takich jak Anglia, Francja, Słowacja, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Norwegia.


Z szerokiej oferty sprzedażowej, wszystkie oferowane przez nas produkty doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych aranżacjach, a ich elegancja i wykonanie z najlepszych materiałów jest w stanie odmienić oblicze nawet najbardziej ponurych posesji. Cały czas się rozwijamy i podążamy za najnowszymi trendami w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Zawsze u nas można liczyć na miłą, fachową obsługę, która w razie potrzeby posłuży pomocą i poradą, a wykwalifikowana i doświadczona ekipa dokona profesjonalnego pomiaru i montażu. Dbając o jakość, rzetelność i solidność, by zagwarantować klientom pełną satysfakcję ze świadczonych usług, w firmie zatrudniani są wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, dużą kreatywnością i szeroką wiedzą z zakresu stolarki otworowej.

Wyróżnia nas to, że możemy zaproponować wszystkim klientom tak atrakcyjną i bogatą ofertę w jednym miejscu. Ufamy, że dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać zarówno najsurowszym wymaganiom technologicznym, jak i najsubtelniejszym oczekiwaniom aranżacyjnym.


Firma Liszka zaprasza wszystkich, którzy wybierając naszą ofertę kierują się przede wszystkim jakością. Zapraszamy tych, którzy w naszym doświadczeniu widzą gwarancję pełnej satysfakcji. Zapraszamy tych, którzy wymagają więcej, oraz tych którzy oczekują od nas dostosowania się do ich indywidualnych potrzeb.

Do zobaczenia…