billionphotos-1200471-1Odpowiednio dobrane drzwi wewnętrzne oprócz podziału przestrzeni domu lub mieszkania nadają również wnętrzu styl. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz drzwi spełniające Twoje wymagania.

 

 

Bardzo ważnym aspektem przy wyborze drzwi wewnętrznych jest rodzaj pomieszczenia, które mają oddzielać. Drzwi do łazienki muszą ułatwiać wentylację, dlatego są wyposażone w tuleje, kratkę wentylacyjną (najczęściej kilka centymetrów nad dolną krawędzią) lub tzw. podcięcie wentylacyjne, które wspomagają obieg powietrza. W gabinecie warto zamontować drzwi akustyczne, wyciszające pomieszczenie. Im wyższy współczynnik izolacji akustycznej, tym lepiej drzwi będą chronić przed niechcianym hałasem.


Ilość rodzajów, rozmiarów, wzorów, kolorów i materiałów, z których drzwi wewnętrzne mogą być wykonane, przyprawia o zawrót głowy i sprawia, że decyzja jest naprawdę trudna. Z drugiej strony możliwości jest tak wiele, że nie powinniśmy mieć problemu ze znalezieniem tych wymarzonych, idealnych drzwi. Musimy tylko dokładnie wiedzieć, czego potrzebujemy. Nasi doświadczeni sprzedawcy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą z wyborem odpowiednich drzwi.

Producenci z którymi współpracujemy

Katalogi Producentów: