Drzwi Wejściowe PCV

billionphotos-1627760Drzwi to wizytówka każdego domu. Dobrze wkomponowane w bryłę budynku podnoszą jego atrakcyjność i dodają mu charakteru. Chronią przed zimnem, deszczem i zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Zapewniają mieszkańcom optymalna ochronę przed włamywaczami, izolują od uciążliwego hałasu z otoczenia.

 

Estetyczne wzornictwo oraz bogata kolorystyka wypełnień drzwiowych w połączeniu z dodatkowym wyposażeniem pozwoli Państwu trafnie dobrać model drzwi do wybranej stolarki okiennej, elewacji bądź wnętrza domu tak, aby wszystko tworzyło spójną, stylistyczną całość. Frezy, aplikacje, ozdobne oszklenia aa także detale typu klamki, pochwyty, wizjery nadadzą drzwiom oryginalny wygląd i podkreślą charakter domu. W domach tradycyjnych dobrze sprawdzą się wypełnienia klasyczne. w których występują ozdobne kasetony, zaokrąglenia, łuki. Miłośnikom nowoczesnego designu oferujemy drzwi o prostej, minimalistycznej formie, gładkich płytach z wykończeniami ze stali nierdzewnej.


Proponujemy kilkanaście modeli drzwi do wyboru, spośród których każdy każdy dostępny jest w wariancie jedno i dwuskrzydłowym, a także może być wzbogacony o naświetla górne lub doświetla boczne. Drzwi mogą otwierać się na zewnątrz lub do wewnątrz pomieszczenia.

Oprócz gotowych modeli wykonujemy również drzwi o według indywidualnych projektów.


Modele standardowe:


Katalog produktów

Katalog Produktów