DRZWI WEJŚCIOWE

Znakomitym uzupełnieniem oferowanych przez nas okien i drzwi balkonowych są drzwi wejściowe, które charakteryzują się doskonałą izolacyjnością cieplną i akustyczną. Stanową optymalne zabezpieczenie przed włamaniem, gwarantują wysoką odporność na różnice temperatur, zniekształcenia i wypaczenia.

DRZWI DREWNIANE

Oprócz gotowych modeli wykonujemy również drzwi według indywidualnych projektów z zastosowaniem prostych połączeń szprosu konstrukcyjnego, gładkiej płyty wypełniającej oraz szyby. Wszystkie drzwi wyposażamy w zawiasy z możliwością regulacji oraz w próg aluminiowy z przekładką termiczną.Inwestycja w drewniane drzwi wejściowe to również długoterminowe oszczędności. Wysoka szczelność pociąga za sobą spadek kosztu ogrzewania, a wyjątkowa trwałość sprawia, że konieczność zakupu kolejnych drzwi znika na wiele lat.

PRODUCENCI Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

drzwi drewniane

logo_pol
delta-2
Doorsy-2
wiśniowski
logo_parmax_poziom_haslo

katalogi drzwi drewnianych

delta-2
Doorsy-2
wiśniowski
logo_parmax_poziom_haslo

katalogi drzwi stalowych

drzi stalowe wiked
delta-2

DRZWI PVC

Estetyczne wzornictwo oraz bogata kolorystyka wypełnień drzwiowych w połączeniu z dodatkowym wyposażeniem pozwoli Państwu trafnie dobrać model drzwi do wybranej stolarki okiennej, elewacji bądź wnętrza domu tak, aby wszystko tworzyło spójną, stylistyczną całość. Frezy, aplikacje, ozdobne oszklenia aa także detale typu klamki, pochwyty, wizjery nadadzą drzwiom oryginalny wygląd i podkreślą charakter domu. W domach tradycyjnych dobrze sprawdzą się wypełnienia klasyczne. w których występują ozdobne kasetony, zaokrąglenia, łuki. Miłośnikom nowoczesnego designu oferujemy drzwi o prostej, minimalistycznej formie, gładkich płytach z wykończeniami ze stali nierdzewnej.

Proponujemy kilkanaście modeli drzwi do wyboru, spośród których każdy każdy dostępny jest w wariancie jedno i dwuskrzydłowym, a także może być wzbogacony o naświetla górne lub doświetla boczne. Drzwi mogą otwierać się na zewnątrz lub do wewnątrz pomieszczenia.

Oprócz gotowych modeli wykonujemy również drzwi o według indywidualnych projektów.

PRODUCENCI Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

drzwi pvc

logo_pol

zobacz również

DRZWI HARMONIJKOWE

DRZWI TARASOWE

DRZWI WEWNĘTRZNE