ŻALUZJE

Żaluzje poziome stanowią nowatorskie i bardzo eleganckie rozwiązanie w zakresie osłon przeciwsłonecznych. Nie tylko chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się, ale także spełniają rolę zaciemniającą. Do wyboru proponujemy Państwu żaluzje wykonane z lameli aluminiowych bądź PVC, doskonale sprawdzające się również w wilgotnych pomieszczeniach np. łazienkach. Dużą zaletą oferowanych żaluzji jest fakt, iż nawet w najbardziej nasłonecznionym pomieszczeniu nie odkształcają się ani nie tracą kolorów.

Żaluzje

Największym jednak ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku oraz ilości wpadającego do pomieszczenia światła, poprzez ustawianie listków (lameli) pod różnym kątem. Służy do tego mechanizm łańcuszkowy, który pozwala również unosić i opuszczać żaluzję na dowolną wysokość.

 

Nowością są tzw. żaluzje witrażowe, które po całkowitym rozwinięciu przypominają efekt „mrożonej” szyby.Różnorodność zastosowań, funkcjonalność oraz wysoka żywotność żaluzji poziomych powodują, że jest to bardzo praktyczny element dekoracji okien i wnętrz. W domu stanowią niezwykłą ozdobę i zastępują firankę.Żaluzje poziome idealnie pasują do okien z PVC, drewna czy aluminium. Po zamontowaniu płaskiej kasetki stają się integralną częścią okna.