Bramy Segmentowe

Segmentowa brama garażowa Wiśniowski Uni-Pro, Uni-Therm oraz Prime,to kompleksowe rozwiązanie, które oprócz wysokiego komfortu użytkowania zapewni Tobie maksimum swobody już na etapie projektowania budynku. Ilość miejsca to żadne ograniczenie! Niezależnie od wielkości garażu i warunków zabudowy Wiśniowski oferuje pełną funkcjonalność i unikalne wzornictwo.
Większe światło przejazdu. Specyfikacja konstrukcji i montażu bramy segmentowej umożliwia efektywniejsze – w stosunku do bramy uchylnej – wykorzystanie dostępnego otworu garażowego. Zamontowana i funkcjonująca brama umożliwia uzyskanie szerokości światła wjazdu równej szerokości otworu bramowego, a bramy automatyczne ze standardowym typem prowadzenia zapewniają to nawet w przypadku wysokości.

Bramy Roletowe

Rolowane bramy garażowe Wiśniowski to rozwiązanie wszechstronne – bramę zamontować można zarówno w budynkach nowopowstałych jak i w już istniejących. Ważną zaletą bram rolowanych jest oszczędność miejsca. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama jest szczególnie dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulicę. Poprawia to znacznie bezpieczeństwo kierującego, gdyż podniesiony pancerz nie ogranicza widoczności. Profile z których zbudowany jest pancerz, charakteryzują się dobrą izolacyjnością cieplną i akustyczną. Dzięki temu garaż nie przemarza, a brama stanowi barierę dla uciążliwego hałasu. Dopływ światła można zapewnić montując w pancerzu profile z przeszkleniem.

Bramy Rozwierne

Bramy rozwierne Wiśniowski to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań. Ogranicznik zawiasów zabezpiecza przed ewentualnym wyważeniem skrzydła. Ogranicznik otwarcia kontroluje ruch skrzydła drzwi przed nadmiernym ich otwarciem. Stopka zabezpiecza otwartą bramę przed niekontrolowanym zamknięciem. Rygle samozatrzaskowe montowane w czterech punktach zapewniają bezpieczeństwo przed otwarciem bramy przez niepowołane osoby.

katalogi

bramy wiśniowski 2

Bramy SEGMENTOWE

bramy-segmentowe-przemyslowe-wisniowski-20

Bramy PRZEMYSŁOWE

brama-roletowa-wisniowski-3

Bramy GARAŻOWE